Reklamačný poriadok slúži na riešenie vecí medzi kupujúcim a predávajúcim, v tomto prípade medzi kupujúcim a e-shopom daniela-pradlo.sk zároveň s OBCHODNÝMI PODMIENKAMI.

Predávajúci poskytuje záruku na tovar v rozsahu 24 mesiacov podľa občianskeho zákonníka pre spotrebiteľov a v rozsahu 12 mesiacov pre nespotřebitele.Záruční doba začína plynúť od prevzatia veci kupujúcim. Záručná doba sa predlžuje o dobu, po ktorú bol tovar v záručnej oprave. V prípade výmeny tovaru za nový v záručnej dobe začína plynúť záručná doba nová. Pri uplatnení reklamácie vám odporúčame dodať spolu s reklamovaným tovarom aj nadobúdací doklady vzťahujúce sa k reklamácií ako je doklad o kúpe (účtenka alebo faktúra / daňový doklad) a záručný list (pokiaľ bol k tovaru dodaný), ďalej, odporúčame pripojiť stručný popis závady. Reklamovaný tovar zasielajte najlacnejší formou a to doporučeným písaním alebo balíkom Slovenskej pošty.Prodávající rozhodne o reklamácii. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie veci spôsobené obvyklým používaním. Kratšia životnosť výrobku nemožno považovať za chybu a predávajúci nezodpovedá za chyby vzniknuté v dôsledku kratšej životnosti výrobku.

Vrátenie alebo výmena tovaru: zásielku nám vráťte späť. Balík poslaný na dobierku neprevezme! Tovar musí byť nenosený, nepoškodený alebo iným spôsobom znehodnotený. Priložte paragon, stačí kópia, s písaním čo si prajete s tovarom urobiť. Tovar Vám môžeme vymeniť za iný. Ďalšia možnosť je vrátenie peňazí bankovým prevodom. Napíšte číslo účtu IBAN

MAIL SA NEDÁ SKĹBIT SO ZÁSIEILKOU.

Vrátenie financií na adresu účtujeme 3, - eur (poplatok pošte), dávame prednosť vrátenie financií na účet -poplatky žiadne, peniaze vrátené okamžite.

Vrátený tovar musí prejsť reklamačným oddelením na preverenie, že je naozaj v poriadku, to je klasický postup. Potom budeme vybavovať vašu výměnu.Vyřizujeme v čo najkratšom čase, najneskôr od doručenia do 30 dní.