V košíku je
€ 0(0 ks)

Predtvarovaná podprsenka 5127 NATURANA

Cena € 15,92
Varianta neexistuje
Nastavte metráž
Velikosť
Vyberte farbu Bílá
Počet kusov
Dostupnost Skladom

Táto veľmi obľúbená bavlnená podprsenka je bez kostíc s dvojitými lisovanými košíčkami a širokými ramienkami. Ramienka sú na chrbte dĺžkovo nastaviteľná. Zapínanie je riešené klasicky na chrbte na háčiky, s voľbou dvoch pozícií

Výrobce Naturana
Kód N-10
 • Popis
        Kvalitné športové podprsenka je dôležitá počas športu nielen z hľadiska pohodlia, ale aj vášho zdravia. Táto podprsenka musí byť maximálne pohodlná a pritom zabrániť nadmernému pohybu pŕs. Športová podprsenka značky Naturana v bielej farbe je skvelou voľbou, pretože dodá každej žene maximálny komfort a radosť z pohybu. Táto veľmi obľúbená bavlnená podprsenka je bez kostíc s dvojitými lisovanými košíčkami a širokými ramienkami. Ramienka sú na chrbte dĺžkovo nastaviteľná. Zapínanie je riešené klasicky na chrbte na háčiky, s voľbou dvoch pozícií. Veľký podiel bavlny vysokej gramáže zabezpečí dokonalé spevnenie a funkciu pri športových aktivitách. Ak žijete aktívnym životom a rada športujete, potrebujete k tomu aj pohodlnú športovú podprsenku, vyberte kvalitu, akú ponúka značka Naturana. Podprsenka je vhodná ako pre šport, tak aj pre bežné nosenie.
  optimálne sadnutie
  Predtvarovaná podprsenka s 90% podielom bavlny a širokými mäkčenými ramienkami. Dvojito predtvarované košíčky poskytujú optimálnu podporu a prispievajú k príjemnému komfortu nosenia.
  5127 - Športová predtvarovaná podprsenka bez kostíc so širokými ramienkami, košíčky A-B 75-100, C 75-95, D 75-90
  Farba: biela, telová
  Materiálové zloženie: 90% bavlna, 10% elastan.
 • Parametry 2
  Vyberte farbu Bílá
  Zloženie 90% polyamid, 10% elastan
 • Diskuse