Dvojdielne dámske plavky Roxie M-326 Ružovo grafitové (102) Marko q


Marko

plavky sú vo farbe RUŽOVO GRAFITOVE
Vrchný diel tvorí podprsenka s veľkými priestrannými košíčky, ktoré sú formované tak, že krásne pojmú celá aj väčšie prsia a dodajú im pevný a plnšie tvar Viac

Výrobce: Marko Kód produktu: 3087

22,93 eur s DPH
Varianta neexistuje

ks

Dvojdielne plavky Roxie zaujmú na prvý pohľad. Ide o vysoko módne a fascinujúce model, ktorý je neuveriteľne slušivý a podčiarkne váš pôvab a ženskosť. Vrchný diel tvorí podprsenka s veľkými priestrannými košíčky, ktoré sú formované tak, že krásne pojmú celá aj väčšie prsia a dodajú im pevný a plnšie tvar. Vnútri košíčkov sú špeciálne tvarované výstuhy a po stranách nechýba ani zvislé výstuhy. Látka je od spodnej strany efektne nariasená, vďaka tomu opticky prsia ešte zvýrazňuje. Obvod sa zapína na chrbte pomocou háčika, ktorý možno v troch stupňoch regulovať, ramienka sa zaväzujú za krkom. Ramienka ďalej zdobia lesklá ozdoba, ktorú možno odňať. Spodný diel modelu tvoria nohavičky úzkeho strihu s vysoko strihanými nohavičkami, ktoré opticky zoštíhlia a predĺžia vaše nohy. Ich boky zvýrazňuje nariasená látka rovnakej farby ako horný diel. Zaväzujú sa po bokoch elastickými šnúrkami.      

        Požitý materiál Carvico tessuto: vysoko odolný proti oteru, UV žiarenie, slanej morskej aj chlórovanej bazénovej vode, rýchloschnúci.

Zloženie: 80% polyamid, 20% elastan.

Vyberte farbu Dle obrázku