V košíku je
€ 0(0 ks)

Dámske plavkové nohavičky

Dámske plavkové nohavice pre vaše pohodlie | daniela-pradlo.sk

Potrebujete spodný plavkový diel, ktorý vám bude dokonale sedieť? V našom internetovom obchode si môžete zostaviť plavky, v ktorých sa budete cítiť skvele!

V našej bohatej ponuke plaviek a plážových doplnkov nesmie chýbať dámske plavkové nohavičky. Ponúka ideálne riešenie, ak nemôžete zohnať bikini, pri ktorých by vám sedeli oba diely. Vyberiete si ideálnu veľkosť plavkových nohavičiek a budete sa cítiť skvele!


Zostavte si originálne plavky ľahko a jednoducho

Kto hovorí, že spodná a horný diel plaviek spolu musí dokonale ladiť! Rôznofarebný horný diel môžete raz doplniť bielymi plavkovými nohavičkami, inokedy staviť na elegantný čiernu alebo na žiarivé farby. Výsledok tak bude zakaždým úplne iný a vaše plavky zaručene originálny.


Myslite aj na svoje zdravie

Náhradný spodný diel plaviek môže byť na nezaplatenie ešte z iného dôvodu. Dlhé posedávanie v mokrých plavkách môže spôsobiť nepríjemné zdravotné ťažkosti, ktorým možno veľmi ľahko predísť práve rýchlym prevlečením do iného spodného dielu. Buďte tak neustále pripravená a kúpte si do zásoby dámske plavkové nohavičky!