V košíku je
€ 0(0 ks)

Obchodné podmienky

Dodacie podmienky

Tovar posielame do 5 pracovných dní, pokiaľ je tovar skladom, v opačnom prípade do 20 pracovných dní. Z dôvodu veľkého záujmu o tovar môže dôjsť k omeškaniu dodania. V takom prípade príjmite naše ospravedlnenie. O oneskorení dodávky alebo vypredaní tovaru budete informovaní. Ďakujeme za pochopenie.

Pri objednávkach s vyššou hodnotou môže dodávateľ, resp. predávajúci e-mailom či telefonicky overiť pravosť (či správnosť obsahu) objednávky pred jej odoslaním.


Spôsob dopravy a platobné metódy

Tovar posielame prostredníctvom kuriérskou službou  PPL alebo Slovenskej pošty na dobierku. Peniaze za tovar platíte až pri jeho prevzatí.

Tovar posielame prostredníctvom kuriérskou službou PPL alebo Slovenskej pošty bez dobierky. Peniaze za tovar platíte vopred bankovým prievodom.


Zásielky, ktoré sú vrátené ako nevyzdvihnuté, posielame znovu iba na Vaše vyžiadanie.

 


Ceny a platnosť ponuky

Všetky ceny už zahŕňajú DPH 21 % (koncové ceny) a platia do odvolania alebo vypredania zásob (vrátane cien akčných).

Pokiaľ máte tovar objednaný, zaplatíte cenu, za ktorú ste si ho objednali.

Záruka vrátenia peňazí

U nás nič neriskujete. Pokiaľ vyberiete nevhodný výrobok, máte možnosť jeho vrátenia do 14 dní od doručenia bez udania dôvodu.Toto sa vzťahuje len na konečného MO spotrebiteľa. Tovar posielajte poštou na adresu :

Daniela prádlo   
  POST BOX 19
  Klokočov p.Čadci  02 322

Tovar musí byť neporušený, originálne zabalený a nepoužitý. Príslušnú čiastku pošleme na Váš účet.

 Provozovatel e-shopu:

Daniela Obrusníková, Pod Olšinou č.312/26, 747 16 Hať, IČO:46090851,DIČ:CZ6158210971

 

Výmena tovaru

V prípade, že ste obdržal/-la v dôsledku nesprávneho výberu výrobok, ktorý Vám nevyhovuje svojou veľkosťou alebo strihom, pošleme inú Vami vybranú veľkosť alebo iný výrobok, ktorý si z našej ponuky vyberiete. Účtované Vám bude iba poštovné a balné. V prípade, že žiadate výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí, pošlete nám výrobok späť bez známok používania, nepoškodený, v pôvodnom obale spolu s kopií dodacím listom  na adresu

Daniela prádlo 
  POST BOX 19
  Klokočov p.Čadci  02 322

Pri posielaní výrobkov späť zvoľte, prosím, vhodný obal, aby pri preprave nebol výrobok poškodený alebo pokrčený. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodného obalu nemožno vymeniť alebo za takýto tovar žiadať vrátenie peňazí.

Záruka vrátenia peňazí a výmeny tovaru platí len pre nepoškodený a nepoužitý tovar! Objednaný tovar si skúšajte na spodnú bielizeň.

 


Záruka a reklamácia

Záruka začína bežať dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom. Na tovar je poskytovaná záruka 24 mesiacov rovnako ako v kamennom obchode. Predajca zodpovedá za všetky vady výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa však na vady spôsobené nešetrným, či nevhodným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením. Pri praní a čistení bielizne rešpektujte pracie symboly uvedené výrobcom na etikete.
 Výrobok prijímame výlučne v originálnom obale od výrobcu. Vždy je potrebné pripojiť popis vady, kópiu nákupného dokladu (dodacieho listu) a kontakt na Vás. Každú reklamáciu vybavujeme bez zbytočného odkladu .

Drobná zmena dezénu je vyhradená.

 


Zľavy

V našom obchode poskytujeme rôzne druhy zliav.
Všetky akcie (zľavy) na www.daniela-pradlo.sk neplatia pre veľkoobchodných partnerov.
 


Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje, ktoré sú nám zverené, nebudú bez Vášho súhlasu poskytnuté tretím osobám ani iným subjektom. Kedykoľvek môžete požiadať o ich zmenu či vymazanie e-mailom. Svoje údaje môžete tiež meniť po prihlásení sa v sekcii Zmena údajov.
Zrušenie objednávky

Objednávku môžete stornovať e-mailom či telefonicky. Stačí uviesť číslo objednávky a kontaktný údaj na Vás.

Telefon Email Kontakt na Skype Prezentace na Facebooku

Telefon: [+420] 731 500 019
Email: info@daniela-pradlo.cz